Cena workshopu:

2950 Kč / osoba

Počet účastníků:

min. 4 / max. 10

Časová náročnost:

3 x 3 hodiny

Místo / Lektor

Praha / profesionální příslušníci ozbrojených sil, lektorka se specializací na krizovou intervenci

Vypsané termíny:

na dotaz 2017

Cíl workshopu:

Kurz je připraven tak, abyste získali základní orientaci a schopnost ubránit se v situacích, v nichž dochází k blízkému až těsnému kontaktu s potenciálním útočníkem. Tedy v situacích, kdy hrozí nebezpečí v podobě obtěžování, okradení či jiného napadení.

Program workshopu:

V průběhu kurzu se naučíte rozeznat a vyhodnotit míru ohrožení vaší bezpečnosti již z verbálních a neverbálních projevů potenciálního útočníka.

Více než 70% útoků je provedeno osobou známou. Taková osoba se může vyskytnout ve vašem sousedství, v práci nebo se dokonce může jednat o osobu v příbuzném vztahu. Zvláště v takových případech útok neočekáváte. Takový typ útoku bývá veden z bezprostřední vzdálenosti. Pokud zvládnete řešit konfliktní a sebeobranné situace, kdy útočníka znáte, budete schopni zvládnout i většinu situací, kdy útočníkem bude zcela neznámá osoba.

V průběhu kurzu se naučíte rozeznat a vyhodnotit míru ohrožení vaší bezpečnosti již z verbálních a neverbálních projevů.

Ze samotné fyzické sebeobrany se naučíte různé techniky, které vyzkoušíte v modelových situacích, kdy bude zvyšováno fyzické i psychické zatížení.

Kontaktní e-mail: kurzy@re-course.cz

Akreditace Ministerstva vnitra České republiky  – podrobnosti připravujeme ( kod )

Rezervujte si své místo hned:

8 + 3 =