NABERTE TEN SPRÁVNÝ SMĚR

Pokud uvažujete o novém zaměstnání, nebojíte se dalšího vzdělávání, zajímáte se o sociální oblast, toužíte po práci, která má smysl a je dobře ohodnocena…hledáme zřejmě právě vás.

V aktuální první fázi projektu pro našeho významného stabilního partnera zajišťujeme personální výběr, jazykové i odborné školení, pracovní stáž ve Spolkové republice Německo.

NASTARTUJTE SVOU KARIÉRU NA TĚCHTO POZICÍCH

ZDRAVOTNÍ PERSONÁL

SOCIÁLNÍ SLUŽBY

DALŠÍ ODBORNÝ PERSONÁL

POMOCNÝ PERSONÁL

CO VÁS ČEKÁ?

POŠLETE NÁM CV

Pokud vás některá z nabízených pozic zaujala, zašlete nám váš strukturovaný životopis

POZVEME VÁS NA ÚVODNÍ POHOVOR

Pozveme si vás k nám na osobní pohovor, kde vás blíže seznámíme s náplní jednotlivých pracovních pozic, seznámíme vás s kompletním přijímacím procesem. Případně navrhneme doplňující vzdělávácí moduly.

PŘIPRAVÍME ŠKOLENÍ NA MÍRU

Donec at euismod nibh, eu bibendum quam. Nullam non gravida purus, nec  eleifend tincidunt nisi. Fusce at purus in massa laoreet

JEDNODUCHÁ ADMINISTRATIVA

Najdeme-li společnou cestu, stanete se zaměstnancem naší společnosti. Zajišťujeme kvalitní personál pro několik klientů a několik různých sociálních zařízení.  Pracovní poměr budete mít vždy jen s jedním subjektem a tím jsme my.

K DISPOZICI KANCELÁŘ V NĚMECKU

Pokud se vám práce v Německu zalíbí natolik, že budete chtít pokračovat i v delším horizontu, je pro vás v německém Regensburgu k dispozici naše kancelář, na kterou se budete moci kdykoliv obrátit.

NADSTANDARDNÍ MZDA

Práce v sociálních službách se stala synonymem pro nízký výdělek. Ukážeme vám, že to jsou mýty. Můžete dělat prospěšnou práci a dostat za ni zaplaceno.

Představujeme dvě z možných pracovních lokalit

DOMOV NOVÝ VÝHLED / Nepomuk

Vznikající špičkové centrum pro seniory a pacienty s Alzheimerovou chorobou v centru města Nepomuk je jedním z míst, kde budete moci zúročit cenné zkušenosti získané v rámci stáže v již fungujících centrech v sousedním Německu.

Centrum je v současné chvíli ve výstavbě.

V samém srdci přírody

Domov Zelený Výhled je díky svému jedinečnému umístění v malé české obci Nepomuk schopen nabídnout skvělé zázemí pacientům a vyhovět tak poptávce jejich rodinných příslušníků, kteří pro své blízké hledají tu nejlepší možnou péči.

Špičková moderní péče

 Harmonické propojení s přírodou a čerstvý vzduch poskytují klientům tolik potřebný klid, zatímco interiéry navržené na míru slouží jejich specifickým a mnohdy náročným potřebám. Nové centrum poskytne pacientům s Alzheimerovou chorobou 99 plně bezbariérových pokojů s vlastní koupelnou.

Více než sto pracovních pozic

Špičkové moderní zdravotnické zařízení potřebuje špičkový personál. Jsme připraveni doškolit zájemce pro specifické pracovní pozice.

SENIOR HOUSE / Trnová

V obci Trnová bylo vybudováno nové sociální bydlení pro seniory.
Dům s bezbariérovým přístupem se nachází v překrásné
lokalitě nedaleko Plzně.
V našem zařízení je možné využít nepřetržitou 24hodinovou sociální péči.

 

NEPŘEŠLAPUJTE NA MÍSTĚ! ZMĚNTE KURZ

Staňte se členem týmů nejmodernějších zdravotních a sociálních pracovišť, nebo si vyberte jinou z našich zajímavých nabídek.