E-shop

Dárky s Příběhem

Za každou koupí na našem Eshopu jsou příběhy mnoha lidí. Pomáháte nejen našim zaměstnancům, ale i chráněným dílnám s kterými spolupracujeme a nadačnímu fondu Bez Bariér. Část provizí míří přímo tomuto fondu. Děkujeme, že jste navštívili náš E-shop a zvažujete koupi našich zážitků.

Halový výcvik s Drony

Drony se u nás těší čím dál větší popularitě a my vám u nás v naší vnitřní dronové aréně v Hluboké nad Vltavou nabízíme možnost si tuto zábavnou aktivitu vyzkoušet! Přijďte si s námi zalétat Vy nebo voucherem obdarujte své blízké či přátele a věnujte jim tento originální zážitek.

490 KČ

Lekce Hobby Horse

Hobby horsing je zábavná sportovní disciplína, která vznikla ve Finsku. Pomalu se ale rozšiřuje do všech koutů světa a vy máte nyní jedinečnou možnost si tuto aktivitu přijít vyzkoušet k nám do naší sportovní arény na Hluboké nad Vltavou!

490 KČ

Zážitková střelba ze vzduchové pistole

Zažijte opravdové dobrodružství při střelbě ze vzduchové pistole! Během zážitku se naučíte se zbraní zacházet a poté si vyzkoušíte střelbu na poppery. Ideální dárek pro nadšence zbraní a adrenalinu!

490 KČ

Učebnice pro piloty dronů

Nové aktualizované vydání učebních textů dle legislativy platné od ledna roku 2021. Vhodné pro všechny, kteří chtějí úspěšně složit zkoušku u Úřadu pro civilní letectví a stát se tak dobrými piloty.

650 KČ