Recourse je moderní vzdělávací a školící společnost, která svým klientům poskytuje ten nejkvalitnější servis v oblasti vzdělávání a umožňuje jim zvýšit uplatnění na trhu práce. Zároveň nabízí přímo uplatnění na pozicích v nejmodernějších sociálně zdravotnických zařízeních. Díky propojení se špičkou v oboru, společností Eurosercur, vám dokážeme nabídnou rekvalifikační kurzy a posléze najít uplatnění také v neustále rostoucím oboru bezpečnosti a detektivních služeb.

Náš tým je tvořem profesionály ve svých oborech a všichni jsme připraveni vám být skvělým partnerem na vaší cestě k úspěchu.

Váš nový život startuje v Karlíně v ulici Prvního Pluku 320/17 

KONTAKTY: 

kurzy@re-course.cz  prace@re-course.cz   balance@re-course.cz

RYCHLÝ KONTAKT

10 + 5 =

Ivana Jačková

Jednatelka

Milá, vždy usměvavá, elegantní žena, která mnoho let pevnou rukou řídí úspěšnou a neustále rostoucí společnost plnou mužů a nejmodernějších technologií.

Lucie Horníková

Ředitelka sekce vzdělávání

Lucie je specialistkou na psychoterapii, životní i firemní koučink a lektorskou činnost. Intenzivně se zabývá a věnuje aktuálním a důležitým tématům, kterými jsou například prevence domácího i partnerského násilí, stalking, mobbing, bossing, šikana na pracovišti i v poslední době často skloňovaná kyberšikana.

Ivona Vašková

Organizační ředitelka

Naprosto nepostradatelná, vždy připravena pomoci vyřešit problém či každodenní drobnosti. Poklad společnosti Eurosecur i Recourse.

Dominika Fejfarová

Kapitánka Dron Akademie

Dominika je u všeho, co se v Dron Akademii děje. I díky její péči přibývá dobrých pilotů. Máte zájem stát se jedním z nich? Vyberte si z nabízených kurzů.

Jaroslav Urban

právní expert

Mnohaleté zkušenosti ve světě práva z něj udělaly opravdového experta na všechny paragrafy.