PRÁCE V BEZPEČNOSTI VE VELKÉM STYLU

Nenazýváme se specialistou nadarmo. Našimi partnery jsou nejšpičkovější společnosti na českém i zahraničním trhu. Společnosti, které pracují s nejnovějšími technologiemi a podílí se na dalším vývoji v této nesmírně zajímavé a rostoucí oblasti.

Naši pracovníci nelelkují za kasou, jsou součástí komplexního týmu.  Nabízíme různorodou a nesmírně zajímavou práci v různých úrovních bezpečnostního systému. Pokud vás práce v této lákavé oblasti zajímá, ale zatím nemáte dost znalostí, můžete si doplnit vzdělání v některém z našich kurzů.

Operátor dohledového centra

VHODNÉ PRO OZP Naše bezpečnostní agentura Eurosecur s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici OPERÁTORA DOHLEDOVÉHO CENTRA! Pozice je vhodná ZEJMÉNA PRO OZP, kteří se nebojí…

 

Pátrací pracovník

Do našeho stálého pátracího týmu aktuálně hledáme nového kolegu. Přidejte se k nám a doplňte tým lidí stejně nadšených, jako jste vy. Nejsme za pokladnou ani nenosíme uniformy. Nabízíme zajímavou a různorodou práci s nejnovějšími technologiemi a zázemím lídra na poli…

 

Programátor robotických systémů

VHODNÉ PRO OZP Naše bezpečnostní agentura Eurosecur s. r. o. hledá nové zaměstnance na pozici PROGRAMÁTOR ROBOTICKÝCH SYSTÉMŮ! pro spolupráci na výrobě robota ve spolupráci s Vysokým učním technickým v Brně. Pozice je v Praze nebo Hluboké nad Vltavou.

 

Pracovník se znalostí technického kreslení

Do našeho stálého pátracího týmu aktuálně hledáme nového kolegu do Prahy nebo Hluboké nad Vltavou. Nabízíme zajímavou a různorodou práci s nejnovějšími technologiemi a zázemím lídra na trhu. Najdete u nás nečekaně atraktivní plat a mimořádné zaměstnanecké výhody.

Technický a konstrukční pracovník

Do našeho stálého pracovního týmu aktuálně hledáme nové kolegy OZP na Hlubokou nad Vltavou. Na této pozici se uplatní hlavně manuálně zruční zaměstnanci, kteří projdou zaškolením.

 

Zavolejte nám na  775 880 670 nebo nám napište na prace@re-course.cz